• Ukrainian
  • English

Нова лінійка комутаторів Raisecom в мережі ВОЛЗ

img 28.01.2020

Йдучи в ногу з часом та підтримуючи курс на використання в своїй мережі найновітнішого телекомунікаційного обладнання — нашою компанією введено в експлуатацію нову лінійку оптичних комутаторів рівня агрегації виробництва Raisecom — ISCOM S5600G (моделі ISCOM S5600-28C-EI-24F, ISCOM S5600-52C-EI-48F).

Комутатори оснащені 2-ма змінними блоками живлення, 24/48х100/1000Мб SFP та 4Х10Гб SFP+ інтерфейсами, підтримують можливість встановлення додаткової плати розширення з інтерфейсами 2х40Гб QSFP, 8х10Гб SFP+.

Проведення тривалого попереднього тестування в нашій лабораторії з використанням найновітнішого обладнання, плідна співпраця та взаємодія з розробниками виробника — дозволили нам отримати комутатори з функціоналом, що відповідає усім вимогам нашої мережі.

Особливої уваги при тестуванні було приділено параметрам організації та використання буферної пам’яті, яка в комутаторів цієї серії складає 4МБ, що є високим показником для комутаторів рівня агрегації в даному сегменті.

Результати проведених нами тестів та досліджень, з використанням тестера MTS-5800 та моделювання трафіку сплескового характеру, — показали, що заявлена виробником буферна пам’ять може використовуватися ефективніше. Враховуючи це — розробники Raisecom наприкінці 2019р. випустили новий програмний реліз, в якому було враховано дані проведених нами досліджень.

Відповідно, виробником було реалізовано механізм розподілу буферної пам’яті, при якому ймовірність появи помилок типу output discard на інтерфейсах (а відповідно і втрат пакетів корисного трафіку при всплесках трафіку) — зведена до мінімальної.

Це, а також ряд інших апаратних та програмних особливостей реалізації — дозволяє з впевненістю розмістити комутатори серії Raisecom ISCOM S5600 серед найкращих у сегменті комутаторів рівня агрегації, представлених на нашому ринку. Що в свою чергу дозволяє надавати нашим клієнтам сервіси з традиційно високими показниками якості та відмовостійкості.

На сьогоднішній день комутатори серії Raisecom ISCOM S5600G успішно використовуються в нашій мережі як на рівні агрегації, так і для підключення кінцевих абонентів за технологією FTTO.

Поставка комутаторів серії Raisecom ISCOM S5600, як і усього іншого обладнання даного виробника, — здійснюється нашим надійним партнером — компанією Тіаком , офіційним постачальником обладнання Raisecom в Україні.