• Ukrainian
  • English

Запущено в експлуатацію технологію TDMoIP

img 21.01.2020

Раді повідомити, що в рамках розвитку нашої транспортної мережі — на базі обладнання Raisecom запущено в експлуатацію технологію TDMoIP.

В якості TDMoIP пристроїв рівня агрегації, на межі SDH та Сarrier Ethernet мереж — використовується мультисервісна шассійна платформа Raisecom iTN2100 з набором сервісних плат, що включають STM-1/4 та 1xGE інтерфейси і резервуються по принципу “1+1”.

В якості CPE пристроїв для підключення кінцевих абонентів використовуются сучасні демаркаційні шлюзи Raisecom RAX711-L-4GC4E1.

Окрім підтримки широкого функціоналу TDMoIP — дані CPE пристрої підтримують повноцінний функціонал сучасних L2+ комутаторів рівня доступу.

Наявність 2-х оптичних 1xGE алпінків (з підтримкою резервування «port-backup»), 4-х TDM інтерейсів та 4-х комбінованих 1xGE клієнтських інтерфесів, розширений функціонал OAM та ряд інших особливостей — роблять такі СPE пристрої універсальними для підключення та надання повного спектру якісних сервісів нашим бізнес-абонентам.

Високі показники надійсності та відмовостійкості, широкі ємності транспортних каналів, пріоритезація трафіку на всіх рівнях мережі дозволяють оперативно здійснювати підключення типу TDMoIP в будь-якій точці нашої мережі, включаюи технології організації останньої милі EPON та GPON.

Обладнання для даного проекту постачається нашими партнерами — компанією Тіаком, офіційним постачальником обладнання Raisecom в Україні.

Варто відзначити, що TDMoIP рішення на базі обладнання Raisecom гарно зарекомендувало себе і вже кілька років успішно використовується в мережі одного з найбільших українских мобільних операторів зв’язку.

В рамках співпраці з Raisecom та реалізації ряду інших успішних проектів на базі обладнання цього виробника в Україні — компанія Тіаком зарекомендувала себе не лише як надійний постачальник, але і як компанія, яка в будь-який момент готова надати своїм клієнтам висококваліфіковану якісну технічну підтримку при тестуванні, впровадженні,  обслуговуванні та експлуатації обладнання даного виробника.