• Ukrainian
  • English

ТЕЛЕФОНІЯ

НАЙБІЛЬШ ПОШИРЕНОЮ ТЕХНОЛОГІЄЮ IP-ТЕЛЕФОНІЇ Є SIP-ТЕЛЕФОНІЯ

Аналогова, цифрова та SIP-телефонії являють собою найсучасніші різновиди телефонії, які ґрунтуються на експлуатації найновіших технологій в сфері передачі даних.

ВОЛЗ ПРОПОНУЄ СВОЇМ КЛІЄНТАМ НАСТУПНІ ВИДИ ТЕЛЕФОНІЇ:

АНАЛОГОВА ТЕЛЕФОНІЯ

З даним видом телефонії зустрічався кожен з нас, можливо, навіть не здогадуючись про це. Цей факт зумовлений тим, що аналогова телефонія є одним з перших основних видів даної технології. Суть її дуже звична – перетворюється голос в аналогові електричні сигнали і передається через дріт. Використовується телефонна лінія, котра з'єднує пристрій з АТС, де зберігаються дані про абонентів. Хоч даний вид потребує побудови незалежної кабельної мережі, але наші експерти можуть виконати всі можливі роботи в найкоротші терміни з наданням максимально якісних послуг.

Переваги:

  • Перевірена часом (більше 100 років використання по всьому світу);
  • Безпечна незалежна кабельна мережа;
  • Легка у використанні.
ЦИФРОВА ТЕЛЕФОНІЯ

Цифрова телефонія з використанням потоку PRI забезпечує найкращий рівень зв'язку та застосовує найсучасніші протоколи захисту при передачі голосових даних. Завдяки копіюванню не тільки міських, але і позаміських цифрових каналів забезпечується безперервний телефонний зв'язок. За допомогою використання оптоволоконного шлюзу з місцевими телефонними мережами застосовується мілісекундна комутація між абонентами. Ця технологія ідеально підходить для великих компаній і організацій, котрі хочуть отримати за мінімальні витрати якісну послугу, в якій скомбіновані основні досягнення людства в галузі телефонії.

Переваги:

  •  Безперервний телефонний зв'язок;
  • Високий рівень надійності;
  • Необмежена кількість каналів.
SIP-ТЕЛЕФОНІЯ

На даний момент SIP-телефонія відноситься до мереж наступного покоління (new generation networks). Вона дозволяє використовувати єдину нумерацію і короткі внутрішні номери для установ, які мають велику кількість дочірніх компаній і офісів, котрі розташовані на великій відстані. Крім цього, надається можливість організації праці віддалених працівників. Незалежно від того, де розташований міський телефонний номер, ціна буде набагато більш прийнятною для клієнта, ніж за інсталяцію простої телефонної лінії. Також немає необхідності прокладати додаткові комунікації. Незабаром планується збільшення кількості послуг протоколу SIP: відеоконференції, аудіоконференції, можливість миттєвого обміну повідомленнями, і т.п.

Переваги:

  • Мобільність - використовується зв'язок із застосуванням мережі Інтернет;
  • Економічність;
  • Високий рівень безпеки.

Тарифи на телефонію

Порядок встановлення телефону визначається «Правилами надання та отримання телекомунікаційних послуг», які затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 11.04.2012 №295.Розмір абонентної плати та місцевих дзвінків у тарифних планах відповідає діючим Граничним тарифам на загальнодоступні телекомунікаційні послуги.

ТОВ "Науково-виробнича фірма "ВОЛЗ" доводить до вашого відома, що відповідно до Рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації України від 18.09.2018р. №488 "Про затвердження Граничних тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги", зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 02.10.2018 р. за №1126/32578, з 01 січня 2019 року набирають чинності новi Граничні тарифи на загальнодоступні телекомунікаційні послуги.