• Ukrainian
  • English

SDH ПОСЛУГИ

ТЕХНОЛОГІЯ СИНХРОННОЇ ЦИФРОВОЇ ІЕРАРХІЇ Є СТАНДАРТОМ ДЛЯ ПЕРЕДАЧІ ТРАФІКУ

Стандарт - це рівень швидкостей передачі сигналів синхронних трансферних модулів (STM).

ПЕРЕВАГИ SDH

Дана технологія від ТОВ "НВФ "ВОЛЗ" має наступні переваги:

СПРОЩЕННЯ МЕРЕЖІ

На будь-яких рівнях системної цифрової ієрархії надається можливим виділити перевантажених потоків PDH без використання комплексного демультиплексирування..

НАДІЙНІСТЬ

Панель управління мережею має можливість бути налаштованою 2 шляхами роздачі сигналів з миттєвими перемиканнями першого або другого при помилках.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ

Синхронна цифрова ієрархія уможливлює об'єднання японських, американських чи європейських систем PDH, що забезпечить досконалу сумісність з діючими PDH.

ГНУЧКІСТЬ УПРАВЛІННЯ

Проводиться за допомогою наявності величезної кількості широкосмугових каналів управлінь та комп'ютерних систем управління.

ПРОСТОТА НАРОЩУВАННЯ ПОТУЖНОСТІ

Перехід на швидкість передачі, котра буде вище теперішньої, здійснюється простою заміною одного функціонального блоку на інший.

СУМІСНІСТЬ ОБЛАДНАННЯ

У синхронній цифровій ієрархії застосовуються стандарти електричних і оптичних інтерфейсів.

ЗА ВИБІР ДЖЕРЕЛ СИНХРОНІЗАЦІЇ МОЖУТЬ ВІДПОВІДАТИ, ЯК АВТОМАТИЧНА ПРОГРАМА, ТАК І ОПЕРАТОР.

Зосередження управління мережами забезпечить достатній рівень спостереження за станом каналів і вузлів. Оснащення синхронної цифрової ієрархії уможливлює резервування ліній і основних технічних блоків за схемою one plus one. Використовуючи кільцеву топологію, фахівці нашої компанії можуть налаштувати автоматичне перемикання каналу при виникненні критичних ситуацій або збоїв в системі, перенаправляючи їх резервним шляхом.

Таким чином, значно поліпшується якість мережі, а в разі помилок з'являється можливість полагодити обладнання, не вдаючись до відключення всієї системи. У будь-якому випадку, кожна система може дати збій через незліченну кількість факторів, але при виникненні аварійної ситуації - наші фахівці гарантують швидке вирішення проблеми, а Вашу систему буде переключено на резервний шлях, що дозволить не переривати її працездатність.

ОПИС ПОСЛУГИ

Реалізована кільцева топологія транспортної мережі SDH і резерв всіх елементів системи. У разі пошкодження кабелю або виходу обладнання з ладу, є можливість автоматичного перемикання на запасний маршрут без переривання послуги, а також контролю дефектів безпосередньо з центру управління мережі і усунення несправностей.

Технології НВФ "ВОЛЗ" припускають використання крос-комутації тайм-слотів і методів тимчасового мультиплексування (Time Division Multiplexing). Враховуючи це, кінцеве обладнання синхронних цифрових ієрархій користується потоками E1 (2,048 Мбіт / с) - до них і проводиться підключення абонентської апаратури. Основними пристроями мережі постають мультиплексори синхронної цифрової ієрархії.

Важливим елементом мереж SDH виступає потреба в синхронізації минаючого інтервалу трафіків серед всіх елементів мережі. Як правило, мультиплексори можуть проводити синхронізацію з будь-яким можливим зовнішнім сигналом, власним внутрішнім генератором синхронізуючих імпульсів або з опорними тактовими сигналами (PRC). Для синхронізації на базі опорних тактових сигналів можливе поширення по ланцюгу, яке буде включати в себе не більше, ніж 15 мережевих елементів.